O Nas

AUTO-SERWIS Drzewiński Daniel specjalizuje się w kompleksowych naprawach aut marek Alfa Romeo, Fiat, Kia, Lancia, Toyota. Posiadamy wieloletnie doświadczenie nabyte w serwisach ASO. Auto-Serwis Drzewiński Daniel jest kontynuacją serwisu z wieloletnią tradycją Mechanika Pojazdowa Józef Drzewiński, który powstał w 1992 roku.

Auto-Serwis Drzewiński Daniel to niezależny nowoczesny dobrze wyposażony warsztat oferujący klientowi kompleksową obsługę o standardzie nie odbiegającym od usług wykonywanych w serwisie ASO. Usługi wykonywane są na nowoczesnych urządzeniach i narzędziach co składa się na precyzyjność wykonywanych prac. Serwis posiada trzy stanowiska naprawcze, biuro, poczekalnię oraz przechowalnię opon.

Naszymi zaletami jest:
• Fachowość, rzetelność, uczciwość oraz dobrze wyposażony serwis, stawiamy na kompleksową obsługę.
Pracujemy tylko i wyłącznie na dobrych i sprawdzonych częściach. Jesteśmy elastyczni dlatego klient zawsze ma możliwość wyboru części oryginalnych jak również najwyższej klasy zamienników.
• Na każdą usługę udzielamy gwarancji. Długość gwarancji jest zależna od rodzaju wykonanej usługi.

Jeśli szukasz serwisu pogwarancyjnego na wysokim poziomie, który umożliwi ci usunięcie większości awarii w aucie to Auto-Serwis Drzewiński Daniel jest jak najbardziej dla Ciebie.