Wymiana opon i wyważenie kół

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnych urządzeń marki UNI-TROL, Auto-Serwis Drzewiński Daniel serwisuje większość typów felg i opon spotykanych obecnie na rynku, w tym również najnowsze technologie, takie jak Run On Flat - stosowane w luksusowych autach.

Jesteśmy niezależnym serwisem który nie boi się nowych rozwiązań dlatego w zakresie wymiany opon współpracujemy z takimi sklepami internetowymi jak Oponeo, psoopony, oponytanio.pl, Norauto. Dzięki współpracy oferujemy klientom największy wybór opon w Polsce po atrakcyjnych cenach.

Montujemy opony o wymiarach od 12 do 22 cali.

Drogi kliencie zwróć uwagę na odpowiedni dobór opon, staranne i dokładne wyważenie kół oraz odpowiednie ciśnienie w oponach. Odpowiedni montaż i wyważenie kół wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo, trwałość oraz komfort podróżowania. W przypadku gdy opony są źle wyważone możemy spotkać się z bardzo charakterystycznym efektem „bicia” odczuwalnym na kierownicy najczęściej przy większych prędkościach. Ciśnienie w oponach powinno bezwzględnie zgadzać się z zaleceniami producenta samochodu. Należy co jakiś czas kontrolować ciśnienie w kołach, gdyż zmienia się ono w zależności od temperatury otoczenia.